logo

Vítězové Schwarzkopf Elite Model Look 2015

Schwarzkopf Elite Model Look 2015

Začátkem září 2015 se konalo česko-slovenské finále modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2015 a náš server FOTOMODELING.EU u toho opět nechyběl! Přinášíme vám exkluzivní fotoreport, ve kterém vás seznámíme s absolutními vítězi modelingové soutěže celosvětového formátu. Místem konání byl tradičně okouzlující prostor Španělského sálu na Pražském hradě.

Za Českou republiku mezi dívkami zvítězila Aneta Měšťanová, z kluků se na prvním místě umístil Kristián Černík. Ze Slovenska nejvíce zaujali Lea Novosedliaková a Dominik Oravec.

Během slavnostního večera byla na modelkách a modelech představena kolekce francouzských a italských módních domů. Odborné porotě předsedala česká topmodelka Tereza Maxová. Finále soutěže se zúčastnilo mnoho zástupců českého a slovenského showbyznysu a módního průmyslu. V obklopení krásných žen byl u fotografické stěny i slavný zpěvák Majk Spirit, který si přítomnost modelek očividně užíval. Však o tom zpívá v jeho songu „Ženy Treba Ľúbiť“.

Za server FOTOMODELING.EU přejeme všem vítězům hodně štěstí! Jsme si jisti, že všichni mají do světa módy nakročeno více než dobře – vzpomeňme například na popularitu topmodelek jako je Denisa Dvořáková, Hana Jiříčková, Linda Vojtová, Michaela Hlaváčková, Michaela Kocianová či nové tváře Barbora Podzimková nebo Eva Klímková, které vyhrály poslední ročníky světového finále. 

Comments are closed.