logo

Modelingová agentura Praha: Promomodels

Modelingová agentura Praha: Promomodels

Modelingová agentura Praha: Promomodels. Chceš se stát modelkou? Napiš nám, pošli své fotografie a můžeš i Ty rozšířit naši databázi modelek a hostesek pro eventy, reklamu, módní přehlídky, fotografování a natáčení.

Jak fungujeme?

Prostřednictvím rozsáhlé databáze modelek a hostesek vyhledáme všechny ty, které odpovídají požadavkům a kritériím našich klientů. Z tohoto výběru se následně vyberou konkrétní modelky určené pro reklamu, módní přehlídku, reprezentování firmy nebo budování image značky. Mezi modelkami jsou zkušené dívky a ženy vhodné pro módní přehlídky, fotografování i natáčení. Rádi Vám doporučíme.

V čem jsme jedineční?

Dokážeme oslovit desítky tisíc lidí z celé České republiky, abychom pro Vás našli, kromě zkušených profesionálních modelek a hostesek, i zcela nové exkluzivní tváře.

Jak pracujeme?

Žijeme ve 21. století, a proto využíváme nejmodernější technologie, pracujeme online – rychle a efektivně. V „terénu“ máme nasazeny vyškolené skauty, kteří pro nás každý den vyhledávají nové talenty modelingu. Pokud si budete přát, uspořádáme pro Vás casting, z kterého Vám pořídíme nejaktuálnější fotografie či videa podle Vašich požadavků.